0 312 342 30 30
0 312 342 30 33
0 538 972 7177

Hakkımızda

Akköprü Erkek Öğrenci Yurdu

Yurt odalarımızda öğrencilerimize evlerinin rahatını aratmayacak ortopedik ve bazalı yatak, kişiye özel gardrop, çalışma masası, mini buzdolabı mevcuttur. Odalarımız 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik olarak düzenlenmiş olup, geniş ve aydınlıktır. Odalarımızın ve banyoların temizliği kat görevlilerimiz tarafından günlük olarak itinayla yapılmaktadır. Nevresimlerimiz düzenli olarak  değiştirilmektedir.

Misyonumuz: Araştıran ve üreten evrensel değerleri benimsemiş, gelişen teknolojiye ayak uyduran, önce kendine ve ailesine sonra topluma faydalı bireylerin yetişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Akköprü Erkek Öğrenci Yurdu olarak deneyimli ve özde insan olma fikrini benimseyen kadrosuyla, evinizin rahatlığını aratmayacak eksiksiz hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizlerin başarı ve mutluluğu bize en güzel hediyedir.

Lokasyonumuz:Akköprü Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Veterinerlik Fakültesi’ne, Gazi Üniversitesi’ne ve Ankara Üniversitesi’ne ulaşımı en kolay yurtlardan biridir.  TUSAŞ Kazan Meslek Yüksek Okulu’na da ulaşımı çok rahattır.

Türk Hava Kurumu Üniversitesinin hazırlık yerleşkesine yürüme mesafesindedir. Ostim Teknik Üniversitesi'ne en yakın yurttur.

 

198

Kapasite

9

Tecrübe (Yıl)